Üsküdar Yayınevi ait ürünler listesi

Okunmaya Değer Kitaplar Sunar

1994 yılında Üsküdar YAYINEVİ adıyla Üsküdar kapalı çarşısının bodrum katında küçük bir dükkân ile yayıncılık hayatına başladık. Satış ve yayın hizmetlerini bir arada veriyoruz.  Yayın hedeflerimiz

Gelişen ve sürekli yeni eserlerin ortaya konduğu yayıncılık dünyasında eski dertlere yeni bakış ile birlikte eskiden de ders almak ve hayatı kolaylaştırmak adına sadece yazılı ve uygulaması mümkün olmayan formülleri değil fakat aynı zamanda yaşanmış ve huzur bulunmuş tavsiyeleri sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Yunus Emre’nin;

“Bir ben vardır benden içeru.”

Dediği Ben’e dokunarak, bir kere okunup rafa kaldırılacak değil dost olunacak her defasında ayrı bir heyecanla okunacak eserler ortaya koymaya çalışıyoruz.

Ağırlıklı olarak Tasavvuf eserleri başta olmak üzere dini yayınlar yayınlıyoruz.

Kurulduğundan bu yana birçok tasavvuf gönüllüsüne, dışarıdan kimsenin uğramadığı bir çok köy camisine de eserlerimizi hediye olarak ulaştırdık. Üsküdar yayın evi olarak Bundan böyle de aynı ciddiyetle yayın hayatına devam ederek pratik dini bilgileri, Kur’an incelemelerini, evliya eserlerini ve çocuk gelişimine yönelik eserleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Üsküdar Yayınevi

Tel: (90.216) 391 07 82

Faks: (90.216) 341 03 23

E-Mail:  uskudaryayinevi@gmail.com

      Kendi yayınlarımızın yanı sıra ayrıca siz değerli okurlarımızın şahsi çalışmalarının da tashih ve yayını yapıyoruz.              

Okuyucularımızın kaliteli yayınlarla buluşturmak adına ticari kaygıları arka planda tutuyoruz ve yayınlarımıza daha uygun ücret ve ödeme koşulları ile sahip olunmasını bir gurur vesilesi sayıyoruz. Toplu ve/veya peşin alımlarda sunduğumuz indirimlerle okuyucularımızı daha da mutlu ediyoruz.

 

Daha Az
Product added to wishlist